Zmysłowa bielizna
Kusząca bielizna nocna czy elegancka bielizna pod wieczorowe kreacje to cel każdej kobiety. Koronki i hafty, cekiny, sportowa bielizna modnych marek i dziecięce majteczki. Wspomnieć jeszcze trzeba komplety bikini i przezroczyste haleczki. Ekstrawagancja w każdym calu. Męskie stringi i figi z napisami, które możesz kupić ukochanej na prezent, tanio i nawet bez okazji, ot tak. Bogaty asortyment ekskluzywnej bielizny, a także bielizna codziennego użytku oraz szycie gorsetów to właśnie proponuje sklep z bielizną Besensual.

Szycie gorsetów

Gorset najlepiej kupić w sklepie z markową bielizną, tam znajdziecie najlepiej  wyprofilowane modele .

Sztywny gorset nadaje się najlepiej jako góra do sukni czy sukienki.
Gorsety giętkie to z kolei najlepsza wstawka pod suknie ślubne, która usztywnia i wyszczupla sylwetkę. Suknie ślubne z gorsetem były hitem w 2005, 2006 i 2007 roku, choć teraz przodują suknie jednoczęściowe, też bez
pleców, z odkrytymi ramionami,

Gorseciarstwo to nieodłączny punkt każdego pokazu mody, na
każdym wybiegu.

Gorset stanowi część ubioru damskiego używaną od końca XIV wieku do
pierwszej dekady XX wieku. Podstawowym zadaniem gorsetu było usztywnienie korpusu oraz uwydatnienie biustu, podkreślenie i wysmuklenie linii talii.
Niekiedy był zakładany również przez mężczyzn dla odpowiedniego
ukształtowania sylwetki.

Formy gorsetów, materiały wykonania zmieniały się na przestrzeni wieków, tak jak zmieniała się estetyka i lansowany ideał piękności. Gorset przez wieki oznaczał ideał kobiecej piękności. Słynna Scarlett O’Hara w gorsecie miała w tali 17 cali czyli 42 i pół centymetra.

Kobietom gorset często kojarzy się jako narzędzie „tortur”,  które ściskało narządy wewnętrzne, co powodowało nawet do wczesnych zgonów lub niewydolności oddechowej. Obecnie z całą pewnością jest to bezpieczny i wygodny rodzaj bielizny.

Gorset od chwili jego powstania był kontrowersyjną częścią damskiej garderoby. Dawniej rola gorsetu sprowadzała się do uniemożliwienia dostępu do ciała kobiety.

Pod koniec XX wieku, kiedy paryscy projektanci mody wykorzystali gorset jako główny element przepięknych i luksusowych kolekcji i anstąpił wielki powrót tej bielizny. Współczesne gorsety z całą pewnością mają nie wielewspólnego z XVIII wiecznymi „zbrojami” które nosiły kobiety.

W chwili obecnej gorset jest bardzo wygodny, wykonany z delikatnych i miękkich materiałów z fiszbiny łatwo poddającymi się wyginaniu, co sprawia iż gorset idealnie dopasowuje się do sylwetki.

Każda kobieta poczuje się wyjatkowo atrakcyjna mając na sobie pięknie wykonany gorset. Ten rodzaj seksownej bielizny sprawia, iż odkrywamy w sobie kobiecość. Gorset koronkowy można ubrać na romantyczny wieczór we dwoje przy blasku świec. Z całą pewnością taka kreacja oszołomi (i pobudzi do działania) twojego mężczyznę!
Gorset najlepiej podkreśla kobiecą figurę. Odpowiednie wyprofilowanie zapewnia ładne uwydatnienie biustu i podkreślenie talii.

Kupując gorset, należy zwrócić uwagę na jego rozmiar, który tak by był dopasowany indywidualnie do każdej osoby. Gorsety najczęściej sprzedawane są jako komplet z odpowiednimi majteczkami. Istnieją różnego rodzaju kroje gorsetów doskonale prezentujących się na ciele kobiety.

Sklep Besensual oferuje :
gorsety z aksamitów
gorsety z surowych jedwabiów
gorsety z satyny
gorsety dżinsowe z koronką
gorsety ozdobione cekinami lub perełkami
gorsety satynowe
gorsety skórzane
gorsety sznurowane z przodu
gorsety długie przezroczyste
gorsety z przejrzystym przodem
gorsety koronkowe
gorsety ażurowe z falbankami
gorsety z motywami kwiatowymi
gorsety wyszczuplające