Zmysłowa bielizna
Kusząca bielizna nocna czy elegancka bielizna pod wieczorowe kreacje to cel każdej kobiety. Koronki i hafty, cekiny, sportowa bielizna modnych marek i dziecięce majteczki. Wspomnieć jeszcze trzeba komplety bikini i przezroczyste haleczki. Ekstrawagancja w każdym calu. Męskie stringi i figi z napisami, które możesz kupić ukochanej na prezent, tanio i nawet bez okazji, ot tak. Bogaty asortyment ekskluzywnej bielizny, a także bielizna codziennego użytku oraz szycie gorsetów to właśnie proponuje sklep z bielizną Besensual.

Bielizna męska

Naukowcy twierdzą iż bielizna męska powstała ok 5000 lat temu. Wtedy to mężczyźni używali skórzanej przepaski. Przez wieki brzydka płeć nosiła jako bieliznę pas wykonany z miękkiej  wyprawionej skóry. Rozwój tej części męskiej garderoby posuwał się niezwykle wolno. W XV wieku mężczyźni nosili obcisłe pludry, które swym wyglądem przypominały rajstopy.  Kolejnym etapem ewolucji męskiej bielizny było przekształcenie się pludrów w kalesony. Zmiany zaszły dopiero na przełomie XVII I XVIII wieku.

Wyroby z dzianiny zrewolucjonizowały rynek bielizny męskiej. W XIX wieku zaprojektowano po raz pierwszy dwuczęściowy model bielizny męskiej. Był to krok w rewolucji tej części garderoby męskiej, w której po raz pierwszy wprowadzono odpinane z przodu i z tyłu klapki a także rozporek zapinany na guziki. Początek XX wieku to bielizna znacznie dostosowana do potrzeb mężczyzn, którzy nosili dopasowane kalesony z guzikami. Kolejnym etapem było wprowadzenie męskich slipek z przodem w kształcie litery Y, marka bielizny zachowała się po dziś dzień. Później powstały słynne bokserki. Pod koniec lat 90-tych na rynek weszły także stringi w męskim wykonaniu, lecz nie zrobiły one furory jak przypuszczali producenci tej branży.
Obecnie mężczyźni mają do wyboru szeroki wachlarz wyrobów bieliźnianych. Począwszy do bokserek, koszulek, slipów aż po stringi. Wzornictwo także stało się bardziej śmiałe i kolorowe.

Seksowna bielizna inspiruje, uwodzi a także budzi ukryte pragnienia każdego człowieka. Poza tym jednocześnie pozwala błyszczeć, zachwycać, cieszyć się życiem a przede wszystkim wprowadza w ekscytujący świat doznań.

Dla większości Panów bielizna jest czymś więcej niż tylko dodatkiem do codziennego ubioru. Często bielizna traktowana jest jako kreacja mająca w sobie niezwykłą moc. Odpowiednio dobrana bielizna pozwala w pełni wyeksponować męską urodę, dzięki czemu nawet nieśmiała osoba może przemienić się w zmysłową bestię. Z pewnością każda kobieta potrafi to docenić, czego dowód z pewnością otrzymacie na własnej skórze.

Mężczyźni XXI wieku są świadomi swej seksualności, która przekłada się w zakupie bielizny. Nie jest to temat tabu, lecz nadal najważniejsze, aby bielizna była wygodna i odpowiednio dopasowana.

W sprzedaży oferujemy:

koszulki
piżamy męskie
slipy
bokserki
spodnie
szlafroki